UK

UK

PDV INŽENJERING

Про нас

якість, точність, надійність, відповідальність та пунктуальність у дотриманні термінів

PDV INŽENJERING DOO

ТОВ „PDV INŽENJERING“ – товариство з обмеженою відповідальністю, створене 2015 року як компанія, яка виконує теплоізоляційні та риштувальні роботи на промислових об’єктах у Республіці Сербія.

Нашими першими клієнтами стали китайські компанії, які займалися спорудженням установки сіркоочистки димових газів на ТЕЦ «Костолац Б». Компанії CMEC (China Machinery Engineering Corporation) i NEPC2 (Northeast NO.2 Electric Power Construction Company) довірли тоді маленькій компанії велику частину проєкту, тобто виготовлення і монтаж теплоізоляції для установки сіркоочистки димових газів, завдяки чому ТОВ „PDV INŽENJERING“ стало однією з провідних компаній в галузі промислової теплоізоляції в Республіці Сербія.

Шукаєте надійного партнера?

Незабаром після створення компанії ми розширюємо свою діяльність, спочатку на слюсарні та зварювальні роботи, а в наступні роки починає займатися ремонтом та реконструкцією вогнестійких конструкцій, будівництвом систем теплопостачання, а також роботами з чищення і прибирання промислових приміщень промисловими пилососами. Компанія в основному виконує роботи на теплових електростанціях, сміттєспалювальних, нафто- та нафтохімічних заводах, цементних заводах, міських теплоцентралях, а також інших промислових об’єктах.

Сьогодні ТОВ „PDV INŽENJERING“ – сучасна та швидкозростаючу компанію, ім’я якої стало впізнаваним у своїй галузі як синонім якості, точності, надійності, відповідальності та пунктуальності у дотриманні термінів. У своїй господарській діяльності компанія використовує найсучасніше обладнання, техніку, устаткування, пристрої, інструменти та необхідні транспортні засоби. Наші співробітники професійні, пройшли відповідну підготовку, мають усі дипломи, сертифікати та ліцензії, необхідні для виконання всіх робіт та надання всіх послуг, які ми пропонуємо. Крім цього, при виконанні робіт та наданні послуг компанія особливо піклується про збереження чистого та здорового навколишнього середовища.

0
Рік створення
0 +
Кількість працівників
0
Сертифікатів
0 +
Виконаних проєктів

Розширення ринку та розвиток

У складі компанії працює представництво у Федеративній Республіці Німеччина та дочірня компанія ТОВ „PDV INŽENJERING КРАПІНА“ в Республіці Хорватія.

ТОВ „PDV INŽENJERING“ також планує створити центр підготовки працівників за дефіцитними професіями у Республіці Сербія, таких як ізолювальники, риштувальники, вогнетривники, слюсарі та зварювальники, що відповідає одній з головних цілей політики якості компанії, яка полягає в постійному навчанні працівників з метою підвищення якості виконання робіт, підвищення рівня безпеки на виробництві, а також з метою підвищення свідомості з питань збереження, захисту та покращення навколишнього середовища.