PL

PDV INŽENJERING

O nas

jakość, precyzja, rzetelność, odpowiedzialność i dotrzymywanie terminów

PDV INŽENJERING DOO

PDV INŽENJERING DOO jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 2015 roku jako spółka z dominującą działalnością w zakresie prac termoizolacyjnych i rusztowań na obiektach przemysłowych w Republice Serbii.

Pierwszymi klientami były firmy chińskie, które zajmowały się budową instalacji odsiarczania spalin w elektrociepłowni Kostolac B. Firmy CMEC (China Machinery Engineering Corporation) i NEPC2 (Northeast NO. 2 Electric Power Construction Company), które powierzyły wówczas małej firmie większą częścią projektu tj. całą produkcję i montaż izolacji termicznej w zakładzie ODG, co doprowadziło PDV INŽENJERING DOO do ścisłej czołówki firm wykonawczych w dziedzinie przemysłowych izolacji termicznych w Republice Serbii.

Szukasz solidnego partnera?

Wkrótce po założeniu, firma rozszerzyła swoją działalność najpierw o prace ślusarsko-spawalnicze, a w kolejnych latach dołączyła do swojej działalności remonty i przebudowy konstrukcji ognioodpornych, budowę instalacji ciepłej wody użytkowej, a także sprzątanie budynków przemysłowych odkurzaczami przemysłowymi.

Spółka prowadzi swoją działalność głównie w elektrociepłowniach, spalarniach odpadów, rafineriach ropy naftowej i petrochemii, cementowniach, ciepłowniach miejskich oraz innych obiektach przemysłowych.

Dziś PDV INŽENJERING DOO reprezentuje nowoczesną i szybko rozwijającą się firmę, której nazwa stała się rozpoznawalna w swojej branży jako synonim jakości, precyzji, niezawodności, odpowiedzialności i punktualności w dotrzymywaniu terminów. W swojej działalności firma wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt, maszyny, mechanizację, narzędzia, urządzenia i niezbędne środki transportu. Nasi profesjonalni i przeszkoleni pracownicy posiadają wszystkie stosowne dyplomy, certyfikaty i licencje niezbędne do realizacji wszystkich prac i usług z naszego portfolio. Również, podczas wykonywaniu prac i świadczeniu usług firma zwraca szczególną uwagę na ochronę czystego i zdrowego środowiska.

0
Rok założenia
0 +
Liczba pracowników
0
Certyfikatów
0 +
Zrealizowanych projektów

Ekspansja i rozwój na rynku

W zakresie firmy działa przedstawicielstwo w Republice Federalnej Niemiec oraz spółka córka PDV INŽENJERING KRAPINA DOO w Republice Chorwacji.

W swoim biznesplanie PDV INŽENJERING DOO przewiduje również utworzenie w Republice Serbii centrum szkolenia pracowników do wykonywania rzadkich zawodów, takich jak izolatorzy, monterzy rusztowań, murarze ogniotrwałych materiałów, ślusarze i spawacze, co spełniłoby jeden z głównych celów polityki jakości firmy, która polega na ciągłym szkoleniu pracowników w celu poprawy jakości wykonywania pracy, podniesienia poziomu bezpieczeństwa pracy, a także w celu podnoszenia świadomości i znaczenia ochrony środowiska i zapobiegania wyrządzeniu szkód otoczeniu.