CS

PDV INŽENJERING

O nás

kvalita, přesnost, spolehlivost, zodpovědnost a dochvilnost při plnění termínů

PDV INŽENJERING DOO

PDV INŽENJERING DOO/SRO je společnost s ručením omezeným založená v roce 2015 jako společnost s převažující činností v oboru zateplovacích a lešenářských prací na průmyslových objektech v Srbské republice.

Prvními klienty byly čínské společnosti, které se zabývaly výstavbou zařízení na odsíření spalin v tepelné elektrárně Kostolac B. Společnosti CMEC (China Machinery Engineering Corporation) a NEPC2 (Northeast NO.2 Electric Power Construction Company) pak pověřily malé firmě velkou část projektu, tzn. celou výrobu a montáž tepelné izolace na ODG zařízení, což přivedlo PDV INŽENJERING DOO/SRO na samý vrchol dodavatelských firem v oboru průmyslových tepelných izolací v Srbské republice.

Hledáte spolehlivého partnera?

Brzy po svém vzniku firma rozšířila své podnikatelské aktivity nejprve na zámečnické a svářečské práce a v dalších letech do svého obchodního portfolia zařadila sanace a rekonstrukce požárně odolných konstrukcí, výstavbu teplovodních instalací a také úklid průmyslových objektů průmyslovými vysavači.

Svou činnost společnost vykonává především v tepelných elektrárnách, spalovnách odpadu, ropných a petrochemických rafinériích, cementárnách, městských výtopnách a dalších průmyslových zařízeních.

PDV INŽENJERING DOO/SRO dnes představuje moderní a rychle se rozvíjející společnost, jejíž jméno se stalo ve svém oboru známým jako synonymum kvality, preciznosti, spolehlivosti, odpovědnosti a dochvilnosti při plnění termínů. Společnost při své obchodní činnosti využívá nejmodernější zařízení, stroje, nástroje, přístroje a potřebné dopravní prostředky. Naši odborní a vyškolení zaměstnanci mají všechny příslušné diplomy, certifikáty a licence potřebné pro realizaci všech prací a služeb v rámci našeho portfolia.

Také při provádění prací a poskytování služeb společnost dbá především o zachování čistého a zdravého životního prostředí.

0
Rok založení
0 +
Počet zaměstnanců
0
Cetrifikátů
0 +
Realizovaných projektů

Expanze a rozvoj trhu

V rámci společnosti působí zastoupení ve Spolkové republice Německo a dceřiná společnost PDV INŽENJERING KRAPINA DOO/SRO v Chorvatské republice.

PDV INŽENJERING DOO/SRO má ve svém podnikatelském záměru i zřízení střediska pro školení pracovníků pro nedostatková povolání v Srbské republice, jako jsou dělníci izolatérských prací, lešenáři, zedníci ohnivzodorného zdiva, zámečníci a svářeči, čímž by dosáhli jednoho z hlavních cílů politiky jakosti společnosti, kterou je neustálé vzdělávání zaměstnanců s cílem zlepšování kvality pracovního výkonu, zvyšování úrovně bezpečnosti práce, jakož i s cílem zvyšovat povědomí o důležitosti zachování, ochrany a zlepšování životního prostředí.